Genel İzleyici Kitlesi
HD Görüntü Kalitesi
30 Dakika
3. Bölüm
Yaylaya Kaçış
Bölümü Satın Al
Bölümler

Şehre nefes molası vermeye hazırsanız bu defa İstanbul’un kalabalığından, gürültüsünden, trafiğinden hep beraberce Erikli Yaylası’na kaçıyoruz.

Yayla denilince aklımıza ilk Karadeniz gelir. Yaylaları görmek için sadece Karadeniz bölgesine gidilir zannediyorsanız yanılırsınız. Çünkü İstanbul’a iki saatlik mesafelerde de görebileceğimiz birçok yayla var. Bu yaylalar da hem piknik alanları, hem kamp alanları mevcut. Buralara kalabalıktan uzaklaşmak, günü birlik veya hafta sonunuzu geçirmek için kaçabilirsiniz. Şehre mola vererek nefes aldığımız yer bu defa Yalova Çınarcık’a bağlı Erikli yaylası ve Erikli şelalesi. Trekking yapmaya gönül vermiş kişiler bu defa Yalova Çınarcık Teşvikiye köyünden Delmece yaylasına çıkarak buradan bir patika yola girip Erikli yaylası ve şelalesine ulaşıyorlar. Erikli yaylası içinden hem yürüyüp, hem yer yer tırmanarak toplamda 14 km yol kat edip doğanın insanoğluna sunduğu muhteşem iki şelaleye ulaşıyorlar.

Siz de kalabalıktan bunaldıysanız doğaya kaçış planınızı yapın ve bizimle kaçın. Uzaklara gitmeden yakın doğaya kaçmaya ve yakın doğayı keşfe İz Tv ’ de başlayın.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.