Genel İzleyici Kitlesi
HD Görüntü Kalitesi
35 Dakika
3. Bölüm
Rezervasyonunuzu Yaptırın
Bölümü Satın Al
Bölümler

Her gün yüzlerce kişiye geçici ev olan bir otelin, bir gününde neler yaşanır?

Bir otelin mutfağına bir günde kaç kilo domates girer?

Bir oda kaç dakikada temizlenir?

Tüm bu sorular Bir Gün kuşağında cevap buluyor. İstanbul’un en önemli otellerinden birisi, The Marmara Pera…

Konumu ve müşterilerine sunduğu imkanlarla şehrin bu gözde otelinin “bir günü” ekrana geliyor. 24 saat durmaksızın işleyen otellerin bilinmeyenleri keşfediliyor.

Mutfakta yüzlerce kişiye hazırlanan yemeklerin sırrı, onlarca odanın temizliğinde uyulan kurallar, insan trafiğinin nasıl organize edildiği, güvenliğin nasıl sağlandığı gibi merak uyandırıcı konuları, profesyonel ekip anlatıyor. 210 odalı büyük bir otel çalışanlarının hata yapmaya tahammülü yok. Yüzlerce kişinin geçici evi otellerde, müşteri memnuniyeti ön planda. Herhangi bir soruna karşı teknik personel her zaman hazır. Otelin havalandırılması, mevsime gore otel içi sıcaklığının ayarlanması, odalarda meydana gelen arızaların en kısa zamanda tamir edilmesi teknik ekibin görevi.

Amaç, en kısa zamanda sorunları çözmek. Otel çalışanları her zaman güleryüzlü olmak zorunda, çünkü gelen konukları en iyi şekilde ağırlayıp memnun etmek onların işinin en önemli parçası. Odaların temizliğinden ve düzenlemesinden sorumlu ekibin işi en zoru.

Çünkü onlar bir otel odasında, ev sıcaklığı yaratmakla yükümlüler.

Hepimiz bir otele gitmişizdir, ama görmeye alışık olduğumuzun dışındaki işleyişe tanık olmak için, İZ TV'de "Bir Gün" kuşağını kaçırmayın.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.