Genel İzleyici Kitlesi
HD Görüntü Kalitesi
30 Dakika
21. Bölüm
Maksimum Etki: Soçi
Bölümü Satın Al
Bölümler

Yolda ekibi, bu kez Rusya Federasyonu’nun Karadeniz kıyısına, kırmızı bölge Krasnodar Krayı’ya iniyor. 2007’de adını dünyaya duyuran Soçi, beklentilerin dışına çıkan insanı ve her daim şaşırtan doğasıyla gezginlerin aklını başından alıyor.

2014 Kış Olimpiyatları’nın gerçekleştirildiği Soçi, bulunduğu coğrafyanın imkanlarını sonuna kadar zorluyor. 415 bin nüfuslu küçük şehir, 2200 metreye tırmanıldığında kış sporlarına oldukça elverişli pistlere ev sahipliği yaparken, Karadeniz eteklerine inildiğinde yarı tropik iklimiyle Rusya’nın yazlıkçılarına kucak açıyor.

Yiğit ve Eren de Soçi’nin sunduklarını geri çevirmiyor elbet. Dünyanın sayılı ekstrem spor merkezlerinden Skypark’ta 170 metrelerden cesaretle sallanan ikili, AutoDome’da da GrandPrix keyfi yaşıyor. Eğlence parkındaki nefes kesen atraksiyonların herkese hitap ettiğini gösteren gezginler, karınlarını adrenalinle doyuruyor.

Bir yanda Kafkasya’nın serin havası ve sakin çiftlik yaşamı, diğer yanda renkli gece hayatı ve ekstrem sporlarıyla her zevke hitap eden Soçi'yi İZ’de izleyin!

YORUMLAR
Henüz Yorum Yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.