Genel İzleyici Kitlesi
HD Görüntü Kalitesi
30 Dakika
6. Bölüm
Kartepe'de Kardan Adımlar
Bölümü Satın Al
Bölümler

Şehre nefes molası vermek isteyenler, bu kez Kartepe yolunda. Yürüyüş tutkunları, bembeyaz örtüsüyle büyüleyen, kayın ormanlarına doğru düşüyor yola. Muhteşem kar manzarası, zirve yolculuğuna eşlik ediyor. Kar Molası vermeye hazırsanız, bu keyifli gezi sizi bekliyor.

İstanbul’un kalabalığından ve gürültüsünden bunalanlar bembeyaz karlarla kaplı Kartepe’nin eşsiz doğasında nefes molası veriyorlar.

Kartepe İstanbul’a iki saatlik mesafe de Kocaeli’nin bir ilçesi. Adını Kartepe Dağı’ndan alıyor. Bu dağ Marmara’nın en büyük 3. dağı. Burada bulunan kayak merkezleri özellikle hafta sonu İstanbul’a yakın mesafede olması sebebiyle bir çok kayak sporu yapan kişiyi ve doğa severi ağırlıyor.

Şehre nefes molası vermek isteyen ekibimiz bu defa Kartepe’de karda hiking yaparak farklı bir tecrübe kazanıyor. Doğada yürümek zordur fakat karın diz boyu olduğu bir coğrafyada yürümek daha zorlu ve bir o kadar yorucu. Ama karlarla kaplı eşsiz güzellikteki manzara karşısında ekip tüm yorgunluğunu unutup, çocuklar gibi şen ve eğlenceli bir gün geçiriyor.

Doğaya ve kara doymak istiyorsanız kardan adımları İz'de izleyin.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.