Genel İzleyici Kitlesi
HD Görüntü Kalitesi
20 Dakika
42. Bölüm
Hedefe Koşmak
Bölümü Satın Al
Bölümler

Spor bir tutkudur. Hem sağlık, hem form korumada yapılan sporun bir çok çeşidi bulunmaktadır. Ülkemizde spora verilen önem yurt dışıyla kıyaslandığında az olsa da yavaş yavaş insanlarımız bilinçlenerek sporun her branşında başarı kaydetmeye başladılar.

Ülkemizde yapılan yarışmalarla insanların spora olan ilgilerini artırmak hedef alınıyor. Ülkemizin her farklı bölgesinde bir çok spor dalında yarışmalar, festivaller düzenleniyor. Spora ilgi duyan kişiler bu yarışmalara katılarak hem kendilerini sınamak, hem macera yaşamak istiyorlar.

Yurt dışında yapılan outdoor sporlar artık ülkemizde de ilgi odağı olmaya başladı. Bu spora olan ilginin gün geçtikçe arttığını görmekteyiz. Ülkemizde Off-road, kaya tırmanışı, yamaç paraşütü, koşu, trekking vb. sporları macera yaşamak için yapan bir çok kişi bulunuyor.

İlgi arttıkça bir çok firmada yurt dışında yapılan yarışmaları Türkiye’de yapma kararı alıyor. Bunlardan birisi de outdoor markalardan Merrell..

The Merrell Mud Race yurt dışında bugüne dek ; New York, Atlanta, Dallas , Miami, Los Angeles, Detroit gibi ABD şehirlerinde yapıldı. Bu defa ise İstanbul’da doğa ve parkur bakımından en uygun olacağı düşünülen Kilyos’ta...

Yarışma 5K Koşusu, 10K Koşusu ve minik maceracıların yarıştığı üç bölümden oluştu. Yarışmaya ilgi oldukça yoğundu.. O gün Kilyos’ta neler olduğunu merak ediyorsanız ekran başına..

YORUMLAR
Henüz Yorum Yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.