Genel İzleyici Kitlesi
HD Görüntü Kalitesi
25 Dakika
30. Bölüm
Büyük - Küçük Adımlar
Bölümü Satın Al
Bölümler

Doğaya kaçamaklarınızda yanınızda hep yaşıtlarınız mı vardı? Peki ya çocuklarınız? Onları evde mi bırakıyordunuz? 


İsmail Şahinbaş rotasını Samanlı Dağları’na çeviriyor, üstelik bu sefer yalnız da değil, yanında 8 yaşındaki oğlu Deniz var.


Menekşe Yaylası’nın fon oluşturduğu bu gezide Deniz kamp yaparken, çevreyi onun gözleriyle görmeye hazır olun. Arılar, karıncalar, tilkiler, çakallar, kelebekler, ağaçlar, kargalar, nehirler, dağlar ve kamp hayatına her şey Deniz’in gözünden İZ ekranlarında.


Minik adımlarla adımlanan manzaranın, gözlemlenen bitki ve karşılaşılan hayvanların eşliğinde kamp hayatına dair edineceğiniz izlenimler bildiklerinize yeni bir bakış kazandıracak!
 

Bir sonraki doğa seyahatinize ailecek katılma cesaretiniz de cabası!

YORUMLAR
Yasemin Balaban - 13 Kasım Pazar
Programinizi izlerken aldigim buyuk keyfi ozellikle belirtmek istedim..Bir baba-ogulun paylasacagi en guzel deneyime sahit olmak beni mest etti.Bir cok aileye super ornek oldunuz.Belki sadece hayallerimizde yasayabiliriz bizler ama sizi izlerken yasamis kadar olduk inanin ki.Boylesi deneyimlerle yetisen bir cocugun zor yasamda ozguveni tam olarak yeralacagindan hic suphem yok.Deniz&ීi de performansindan ve cesaretinden dolayi tebrik ediyorum ayrica:)) Sevgilerle.