Genel İzleyici Kitlesi
HD Görüntü Kalitesi
40 Dakika
18. Bölüm
Atıl Kutoğlu ile Modanın Kalbi
Bölümü Satın Al
Bölümler

Atıl Kutoğlu, Türkiye’nin en önemli moda tasarımcılarından biri. Kutoğlu, İstanbul Alman Lisesi´nden mezun olduktan sonra işletme tahsili için Avusturya´nın başkenti Viyana´ya gitti. Daha İstanbul´daki lise yıllarında okulda düzenlediği defilelerle dikkat çeken Kutoğlu, o yıllarda Türkiye´nin önde gelen moda kuruluşları Vakko ve Beymen´de staj yaptı. 1993´te Münih Moda Haftası´nda “En iyi genç modacı”, 1994´te Viyana Belediye Sarayı´nda düzenlenen bir törenle “WOOLMARK” Uluslararası Yün Birliği ve DIVA Moda dergisi tarafından “Avusturya´nın En İyi Modacısı” ödüllerine layık görüldü.

Atıl Kutoğlu kreasyonları yıllardır, sanat, aristokrasi ve politika dünyasından önemli isimler tarafından takip ediliyor. Atıl Kutoğlu bugün, hem Nişantaşı’ndaki mağazası hem de Viyana’daki showroomuyla, İstanbul-Viyana ekseninde modanın nabzını tutuyor.

Ekim ayında düzenlenen İstanbul Moda Haftası’nda, yeni sezon tasarımlarını görücüye çıkaran Atıl Kutoğlu ile, İstanbul-Viyana ve Moda dünyasına dair benzersiz bir yolculuk sizi bekliyor. Nişantaşı’nın köklü tarihi içinde, Atıl Kutoğlu’yla birlikte semtin rengarenk mağazalarını keşfe çıkmak, İstanbul Moda Akademisi’nde geleceğin moda tasarımcılarının yaptığı çalışmalara tanık olmak, Atıl Kutoğlu farkıyla İstanbul’dan Viyana’ya uzanan yolculukta Modanın Kalbi’ne dokunmak için, İZ’i takip edin.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.