Gezi Rehberi

Yeni yerler...Yeni yüzler...
İZ’de Işıl Bayraktar’ın sunumuyla ekranlara taşınan “Gezi Rehberi”yle birbirinden eğlenceli yolculuklara çıkmaya hazır mısınız?
Gezilip görülen her mekanda atılan her adım, sizi size biraz daha yaklaştırır ve seyahat etmenin hazzı katlanarak çoğalır.
Işıl Bayraktar eşliğinde, “Gezi Rehberi”nin her bölümünde genç bir bakış gözler önüne seriliyor ve farklı bir rotanın izi sürülüyor. Engel olunamayan merak duygusu, gençliğin enerjisiyle birleşiyor. Polonezköy’den başlayan keyifli serüven Karadeniz’in yeşil doğasında, Taraklı’nın yıllara meydan okuyan güzelliğinde, Halep’in gizemli havasında yapılan gezilerle sürüyor.

BÖLÜMLER
YORUMLAR
Hasanturhan - 03 Ocak Pazartesi
çok hafif esen ılık bir meltem gibi.. sanki..


Macide Uzun - 23 Aralık Cuma
programlarını çok seviyorum.Sunuş biçimin ,gezdiğin yerler ,harika teşekkürler.


Naile Eşli - 14 Nisan Pazar
Evimde,tv karşısında bu programları izlerken o kadar çok kendimi kaptırıyorum ki, program bitince evde olduğumun farkına varmak pek hoş olmuyor açıkçası. Bu hisse kapılmak başarının göstergesidir herhalde?


Nevzat Emre Oruç - 01 Ocak Çarşamba
programini severek izliyorum çok farklı bir havaniz var ve anlatış biçiminiz oldukca farklı açıkcası sizle gezmeyi isterdim :D


Yusuf İtak - 12 Nisan Pazar
ışıl bayraktar var diye çok sağlam iz tv fanı oldum :) başarılarının devamını dilerim umarım daha fazla gezi ile görürüz sizi ekranlarda :)