• beIN İZ'i nasıl izlerim?
  1. beIN İZ, DIGITURK 18. ve 182. ve HD 318. kanallardan yayın yapmaktadır.

   DIGITURK'e üye olmak için; http://www.digiturk.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 0212 473 73 73 numaralı telefondan DIGITURK'e ulaşabilirsiniz.

 • Kaçırdığım bölümleri nasıl izlerim?
  1. www.digiturkdilediginyerde.com.tr adresini ziyaret ederek, istediğiniz beIN İZ belgeselini, dilediğiniz yerde, dilediğiniz zamanda izleyebilirsiniz.

 • beIN İZ'deki bir programa / programcıya sponsor olmak istiyorum. Size nasıl ulaşabilirim?
  1. beIN İZ'e reklam vermek, sponsorluk, barter, advertorial ve benzeri işbirlikleri kurmak için reklam servisimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

   reklam@iztv.com.tr
   nilgunbirel@iztv.com.tr

    


   +90 (212) 293 50 43 - 44 Faks: +90 (212) 293 50 21

   Gümüşsuyu Mah. Osmanlı Sok. Osmanlı İş Merkezi No:18/6 Taksim Beyoğlu İstanbul

 • beIN İZ'de belgeselimi yayınlatabilir miyim?
  1. Evet; İZ ekranı profesyonel ya da amatör her belgeselciye açıktır. Belgesel filmleriniz yayın kurulu tarafından değerlendirilir ve uygun bulunduğu takdirde beIN İZ'de yayınlanır.

   Bize ulaştırmak istediğiniz belgeselleriniz için, "İletişim" sekmesindeki formu doldurmanız ve listelenen belgelerle birlikte belirtilen adrese yollamanız yeterlidir.

   Başvurunuza yetkili kişi tarafından en kısa sürede yanıt verilecektir.

 • Kanalınızla ya da programlarınızla ilgili öneri / eleştiri / görüşlerimi size nasıl iletebilirim?
  1. Düşünceleriniz bizim için değerlidir. Her türlü öneri, eleştiri ya da görüşünüzü "İletişim" sekmesindeki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.
 • beIN İZ'e nasıl iş başvurusunda bulunurum?
  1. beIN İZ'e iş başvurusunda bulunmak için “Kurumsal” sekmesi altındaki “İnsan Kaynakları” başlığına tıklayıp, başvuru formunu doldurarak göndermeniz yeterlidir. Başvurularınız ilgili birim tarafından değerlendirilecektir.

 • beIN İZ’de staj yapabilir miyim?
  1. Evet; beIN İZ stajyer kabul etmektedir. Staj başvurusu için "Kurumsal" sekmesi altındaki "İnsan Kaynakları" başlığına tıklayıp, staj başvuru formunu doldurarak göndermeniz yeterlidir. Başvurularınız ilgili birim tarafından değerlendirilecektir. Başvuruların ardından yüz yüze yapılacak ön görüşme neticesinde staj tarihi belirlenecektir.

   Haziran – Temmuz – Ağustos aylarında staj talepleri artmaktadır. Bu sebeple yaz aylarında staj yapmak isteyenlerin başvurularını Ocak ayından itibaren yapmaları önerilir.