Genel İzleyici Kitlesi
HD Görüntü Kalitesi
30 Dakika
10. Bölüm
Gökhan Palas
Bölümü Satın Al
Bölümler

Moda fotoğrafçısı Gökhan Palas, stüdyosunun kapılarını Wilco Van Herpen’e açıyor. Renkli sohbetin konusu, sadece fotoğrafla sınırlı kalmıyor. "Sanat dallarını birbirinden ayrı düşünmek mümkün değil" diyen Palas’ın fotoğrafa bakışı müzikten ve sinemadan da besleniyor. On yılı aşkın süredir profesyonel fotoğrafçılık yapan Palas, birçok moda ve portre çekimine imza atmış, farklı kliplerin yönetmenliğini üstlenmiş.

Daha çok stüdyoda çekim yapan ve fotoğraf çekmekten çok tasarlayarak fotoğraf üretmeyi, bilgisayarda fotoğraflarla oynamayı sevdiğini vurgulayan Gökhan Palas için Wilco'nun bir de sürprizi var: Onu sokağa çıkararak fotoğraf çekmek.

Tarlabaşı’nın sokakları, onlar için yeni bir stüdyo. Kentsel dönüşüm projesi kapsamına alınarak belli bölgeleri boşaltılan Tarlabaşı, fotoğraf için cazip manzaralar sunuyor. Yıkık dökük evleri, sokakta koşturan çocukları, duvar yazılarıyla Tarlabaşı, her köşesinde yeni bir fotoğraf veriyor.

Stüdyoya dönüşte ise Gökhan Palas’ın Wilco'ya bir sürprizi var. Fotoğraf meraklısı Wilco, bu kez kendini objektifin karşısında buluyor, eğlenceli bir fotoğraf çekimi başlıyor.

Fotoğrafla ilgili farklı stilleri olan iki farklı gözün peşinden Tarlabaşı’nı gezmeye, stüdyoda yapılan moda çekimlerini takip etmeye hazır olun!

YORUMLAR
Henüz Yorum Yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.