Genel İzleyici Kitlesi
HD Görüntü Kalitesi
30 Dakika
28. Bölüm
Ahmet Özyurt
Bölümü Satın Al
Bölümler

Kapadokya... Büyüleyici doğası, birbiri ardına uzanan peribacaları ile eşsiz bir bölge... Fotoğraf tutkunu Wilco Van Herpen, bu kez Ahmet Özyurt ile birlikte bu zengin coğrafyayı adımlıyor. Kayaların arasından süzülen manzaralar ise benzersiz fotoğraf kareleri sunuyor.

Ahmet Özyurt'un gençlik yıllarında başlayan fotoğraf tutkusu, bugün de devam ediyor. Türkiye'nin doğa ve keşif dergisi Atlas Dergisi için binlerce fotoğraf çeken Ahmet Özyurt, özellikle başarılı manzara fotoğrafları ile dikkat çekiyor. ''Kapadokya'nın İki Yüzü'' ve ''Totemler Kapadokya'da'' ismini alan sergileri ise kapadokya'nın büyülü manzaralarını Uzak Doğu'ya taşıyor.

Wilco ve Ahmet Özyurt, göz alıcı manzaraların karelere yansıdığı bir yolculuğun kapılarını aralıyor. Çavuşin'in saklı vadisi Kızılçukur'da başlayan fotoğraf serüveni, önce kapadokya'nın en büyük yeraltı şehri olan Derinkuyu'ya oradan da Erciyes Dağı'nın eteklerine uzanıyor. Usta fotoğrafçılar, tarih ve doğa'nın iç içe geçtiği Güzel Atlar Ülkesi'nin tüm güzelliklerini keşfediyor. İz'de İzleyin!

YORUMLAR
Henüz Yorum Yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.