Wilco'nun Karavanı
Gezerken evinizi ardınızda bırakmayın... Türkiye’yi bir de Wilco’nun Karavanı’yla tanıyın... Hollandalı gazeteci ve aşçı Wilco, Türkiye’yi bir baştan diğer başa katediyor. Bilmediklerinizi anlatıyor, bildiklerinizi yepyeni bir bakışla sunuyor. Türkiye’nin zengin coğrafyası, mutfağı ve kültürü Wilco’nun gözünden farklı ve sıcak bir üslupla ekrana geliyor. Gezginimiz, karavanıyla hem geziyor, hem de gezdiği yerlerin kültürünü, doğal güzelliklerini ve yöresel yemeklerini sizlerle paylaşıyor. Kapadokya’nın peri bacalarının arasından Akdeniz’in cenneti Kaş’a, Mardin’in büyüleyici güzelliğinden tarihi mimarisini koruyan Safranbolu’ya... Wilco’nun dört tekerlekli eviyle sürülen rotalar İZ ekranında!
BÖLÜMLER
YORUMLAR
Mehmet Akyüz - 21 Haziran Salı
merhaba. Doğa ve fotoğraf aşığı bir kişi olarak wilco&ීnun gezilerinin sıkı takipcisiyim. geçirdiğim bir ameliyat sonrası tekerlekli sandalyede hayatıma devam ediyorum. kendim gezip göremediğim yerleri Wilco sayesinde gezip hayallerimi gerçekleştiriyorum. kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. saygı ve selamlarımla.


Mesut Yılmaz - 21 Ocak Cumartesi
Wilco hayatımıza katmışolduğun degerlerden ötürü çok teşekkürler..Karavanla yollara devam temennisi ile..


Gözde Orhan - 04 Temmuz Perşembe
Sevgili Wilco, senin yaşam enerjine, sıradan ve küçük şeylerden duyduğun mutluluğa hayranım. Sen bir de Cesar Milan iyi ki varsınız. Özellikle otlu peynir için ot toplamaya gittiğiniz bölüm favorim. Ailenize sevgiler...