Gidiş Dönüş "Sadece Türkçe"

Sınırlar ötesine, sürprizlerle dolu bir yolculukta yeriniz ayrıldı. Biletiniz, gidiş-dönüş!
 
İZ’in en sevilen yüzlerinden oyuncu ve gezgin Serkan Ercan, Gidiş-Dönüş kuşağına yepyeni bir serüvenle devam ediyor!
 
Serkan Ercan, dünya haritasını önüne seriyor ve ülkelerden ülke beğeniyor. Üstelik bunu sadece Türkçe’sine güvenerek yapıyor!
Her zaman farklı ülkeleri merak ettiniz; ama dil bilmediğiniz için böyle bir yolculuğa çıkmaktan çekindiniz. Yalnız değilsiniz! Sizden biri, çat pat İngilizce’si, bolca Türkçe’si ve ustaca beden diliyle uzak ufuklara açılabileceğinizi kanıtlamak için, o ilk adımı atıyor.
İZ’leyin yeter

BÖLÜMLER
YORUMLAR
Mehmet Karacan - 27 Eylül Perşembe
Merhaba, Gezi programı olarak oldukça guzel, keyifle izliyoruz. Bulgaristan bölümünü de keyifle izledik. Birşey dikkatimi çekti, Filibe&ීyi gezerken, 1. Murat&ීın yaptırdığı cami de sehrin meydanında, guzel guzel görünüyordu. Sunucu, &ීhalen cami olarak kullanılıyormuş’ dedi, sanki farklı bir dine ait ibadethaneden bahseder gibi. Dogrusu, icini de merak ettik, atalarımızın yaptırdığı, yaşadığı mekanlar sonuçta. Hiç olmadı mimari merakla araştırır... Geçmişimiz, daha çok ilgi hakediyor sanırım... Doç. Dr. Mehmet Karacan


Özkan Başarır - 15 Eylül Pazartesi
Abi doğallığın çok samimi ve gülümsemen müthiş :) Teşekkürler...


Bilgi Safak Dugan - 27 Aralık Cumartesi
O kadar dozunda , kendiliginden bir dogallik, sanki gercekten gozumuzun onunde kesfediiyor gezdigi yerleri bizimle birlikte.. kurguyu hissettirmiyor.. hep ama hep izlemek isteriz onu..