ANA SAYFA > İZLE GEZ

Yenice Ormanları

Sonbaharın eşsiz güzelliklerini Yenice ormanlarında keşfe çıkmaya hazır mısınız? Yenice’nin büyüleyici ormanlarında, muhteşem bulut denizini izlemeye var mısınız?

İZ’le Gez Keşif Turu başlıyor. Rehberiniz İsmail Şahinbaş ile doğanın kalbinde bir serüven sizi bekliyor.

 
Program
 
11 Kasım İstanbul’dan hareket
11 Kasım Cuma günü saat 23.00’da Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden hareket ediyoruz. 7 saatlik bir yolculuktan sonra Karabük Safranbolu’ya varacağız.
 
12 Kasım Cumartesi
Günün erken saatlerinde Safranbolu’da konaklayacağımız otele giriş yapıyoruz. Odalara yerleştikten sonra yapılan kahvaltının ardından Yenice’ye hareket ediyoruz. Yenice’nin kuzey yönünde bulunan Kızılkaya Bölgesi’ni ve orman denizinin en güzel göründüğü seyir terasına çıkacağız. Bugünkü programın tamamı Kızılkaya Bölgesi’nde geçecek. Sarıdan turuncuya, turuncudan kızıla tüm renkleri bu vadi içerisinde görmek mümkün. Bugünkü gezimizde insanoğlunun çok az el değdiği bu coğrafyada çay eşliğinde kumanyalarımızı yedikten sonra orman içerisinde renklerin büyüsünde kalacağız. Akşam Safranbolu’daki konaklama tesisimize döneceğiz. Akşam yemeğini Safranbolu’da konaklayacağımız bölgede alacağız.
 
13 Kasım Pazar
Günün çok erken saatlerinde yola çıkacağız. Bugün hayatımızda yer edecek büyülü bir güzelliği yaşamaya gideceğiz. Yenice’den özel araçlarla Subatan Yaylası seyir terasına varacağız. Burada yılın sadece bu zamanlarında oluşan bulut denizine tanıklık edeceğiz. Kahvaltıyı bu bölgede yaptıktan sonra, öğle yemeğini için Yenice’ye hareket edeceğiz. Akşamüzeri İstanbul’a doğru Yenice’den yola çıkacağız.
 
Detaylar
Katılım bedeli: 950 TL’dir (KDV dâhil)
Garanti Bankası Taksim Şubesi 
Hesap Adı: Günışığı Turizm Yayıncılık Pazarlama
Hesap No: Şube kodu 28 / 6294110 
IBAN: TR93 0006 2000 0280 0006 2941 10 
 
Not: Ücret gönderilerinde açıklama bölümüne ‘İZ YENİCE TUR BEDELİ’ yazmanızı rica ederiz. Ayrıca fatura kimin adına kesilecekse o isimle yatırılması gerekmektedir.
Fiyata dâhil olan hizmetler: Ana ve ara ulaşımlar ve TP konaklama (sabah kahvaltıları, akşam yemekleri) ve rehberlik dâhildir. Cumartesi günü kumanya verilecektir.
Fiyata dâhil olamayan hizmetler: Ana yolculuk boyunca yapılan harcamalar ve müze girişleri.
Konaklama: Konaklama Safranbolu’da iki kişilik odalarda gerçekleşecektir.
 
Son başvuru tarihi: 10 Kasım 2016 mesai saatleri bitimi.
Rezervasyon: 0 (212) 293 50 43
izlegez@iztv.com.tr
Trekking Turizm (TÜRSAB 5239)
 
 DİĞER GEZİLER